07.05.17

Co jsme našli na horách


Je to k nevíře, ale tak nějak se přihodilo, že je tu květen! Vůbec nevím, kde jsou ty čtyři měsíce, které uběhly od mého novoročního "přípitku" tady na blogu. A to jsem si tajně předsevzala, že budu psát ČASTĚJI, než loni. No, nějak se nedaří, i když témat a fotek je víc než dost a chuti psát taky!

A tak, přes kvetoucí šeříky za okny, se já ohlížím za posledním letošním sněhem, který jsme ještě našli během jarních prázdnin v Jizerkách. A nejen sníh a krásnou přírodu...

Bydlení jsme sháněli na poslední chvíli a podařilo se náramně. Kousek od startu Jizerské padesátky, za okny zasněžená stráň a na pokoji (mimo jiné) kávovar i s notnou náloží kávových kapsliček. Zvenku vcelku nenápadné stavení se zelenou střechou, uvnitř skandinávská idyla (i když sauna se teprve buduje). Potrpím si na detaily a přesně takový byl interiér Vily Wander - do posledního detailu dotažený a hlavně VKUSNÝ (pozor - neznamená nutně DRAHÝ, téměř veškeré vybavení je made in Ikea). Vše jednoduché, barevně sladěné, praktické, žádné zbytečné sarapatičky, jen pár vkusných zarámovaných fotek pro zútulnění. Spousta úložného prostoru (nesnáším, když někam přijedu a musím celý kufr narvat do dvou zásuvek prádelníku). Žádné vázičky s umělou květenou či dokonce háčkovanými dečkami (ano, i to jsem bohužel leckde zahlédla). Takže moje estétské já bylo potěšeno a budu se snažit se sem vrátit. Jsem totiž zvědavá na tu saunu:-) 


Krásné jarní dny!!!

xxxP.S. Toto není žádné promo, byla jsem prostě tak nadšená, že jsem vám o tom tady musela napsat!!! A možná jsem sama proti sobě, protože příště už asi budeme muset rezervovat hodně s předstihem!Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky za návštěvu, přijďte zase:-)