13.10.13

Vítejte v mém vesmíru...

...a buďte tu jako doma! Z náhlého popudu jednoho podzimního rána (viz předchozí - vlastně úplně první - příspěvek ) jsem se rozhodla založit tento blog. Mým cílem je psát tu o věcech, které se mi líbí, které mne inspirují, které mi obohacují všední dny a zkrátka mi dělají radost. Mou velkou vášní, koníčkem a poslední dobou konečně i profesí je design - proto tento blog bude hlavně o něm a o inspiraci, kterou hledám a naštěstí často nalézám všude kolem sebe..

Ráda bych tu psala hlavně o krásných interiérech (hlavně těch skandinávských, ty mám opravdu ráda). Protože se snažím si i ten svůj co nejvíce zkrášlit, možná se s vámi čas od času podělím o tipy a návody, jak na to. A možná, až dozraje čas, vám jednou ukážu i ten svůj vysněný a hlavně dokončený interiér (ale nic neslibuji, je to dost dlouhodobý proces - znáte to přísloví o kovářově kobyle, že?) A tuším, že se tu objeví i příspěvky ze světa mně nejbližšího - mé děti a zážitky s nimi mě totiž inspirují ze všeho nejvíc. 

A ještě k názvu blogu - mé druhé jméno po prababičce je Luisa a vesmír je na rozdíl od světa nekonečný, stejně tak jako inspirace, která se může objevit úplně kdekoli. Anglofilové už asi tuší, že jsem svůj blog nazvala LUisin Vesmír - LUniverse (krásně se to v té angličtině propojilo, že?)

Tak tedy...

VÍTEJTE V MÉM VESMÍRU!!!P.S. Ráda o vás uslyším! Budete-li chtít, napište mi na design.cz@centrum.cz


Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky za návštěvu, přijďte zase:-)