OUTLET

Vítám vás ve svém mini outletu, který má otevřeno 24 hod denně!


Nabídka není zatím příliš obsáhlá, bude se rozrůstat (nebo smršťovat) podle aktuální situace a mých časových možností k doplňování sortimentu:-)
Jelikož nejde ani náhodou o klasický e-shop, nehledejte tu žádná sofistikovaná tlačítka na zadání objednávky. Pokud se vám něco líbí nebo se chcete jen zeptat, pište do komentářů nebo na e-mail Ivana.Havelkova@seznam.cz, případně na sebe zanechte kontakt, abychom se mohli domluvit na detailech. Vybranou věc si můžete buď osobně vyzvednout u mně v Praze nebo vám ji zašlu poštou - (na poštovném se domluvíme podle druhu zásilky). Ceny jsou tedy - jen pro pořádek - uvedeny bez poštovného.


MINTOVÁ VINTAGE VÁHA 


Stylová misková váha, skvělá vintage dekorace, na kterou už já bohužel nemám místo. Výborný stav, máte-li rádi industriální styl v kombinaci s shabby chic:-) Každý škrábanec se v tomto případě počítá, nádherná mintová barvička je příjemný bonus.Vzhledem k cca 5 kg váhy váhy (!) upřednostním osobní převzetí.

Cena: 290,- Kč
NEBESKY MODRÝ  BRUSELSKÝ STOLEK 


Překrásný konferenční stoleček v bruselském stylu, tzv. "trsátko".  Modrý umakart na desce i dřevěné nohy (šroubovací - viz detail) jsou zcela v pořádku, můžete bez obav začít ihned používat. Foceno v mém obýváku a jak vidno, retro si dobře rozumí i s klasickým současným stylem a pokud hledáte ( na rozdíl ode mne) vyšší konferenční stolek, je tenhle naprosto ideální. Rozměr: výška 65 cm, trojúhelníková deska cca 70 cm v nejširším bodě.

Cena: 1490,- Kč

P.S. Stoleček je součástí celé obývákové výbavy - mám k němu knihovnu, komody, police... Nafocené pouze mobilem těsně před transportem do skladu, ale má-li někdo zájem, zaslání fotek nebo i osobní prohlídka je možná:-)
RETRO STÍNIDLO ORANŽOVÉ SKLO


Stínidlo k závěsné lampě, aktuální retro 70. let. Já jsem ho nikdy jako stínidlo nepoužila, sloužilo jako vázička:-) Až na drobný oťuk v dolním otvoru, který není vůbec vidět, je stínidlo v perfektním stavu a krásně doslova prozáří interiér!

Cena: 290,- Kč


RETRO NOČNÍ LAMPIČKA + NÁHRADNÍ STÍNIDLO


Parádní noční skleněná lampička "hříbek" v navlas stejné oranžové, jako je lampa závěsná (viz výše). Vytváří příjemné náladové osvětlení, já ji chvíli používala jako noční lampičku v dětském pokoji. Perfektní stav, včetně náhradního stínidla, takže šikulové mohou vyrobit druhou lampu do páru:-)

Cena za obě: 690,- KčŽádné komentáře:

Okomentovat

Díky za návštěvu, přijďte zase:-)